LMS FOR YOU

Yer ve Mekandan Bağımsız Eğitim:

Mevcut kursların en önemli dezavantajı size belirli bir saatte belirli bir lokasyonda bulunma zorunluluğu getirmesidir. Keyifli bir deneyim olması gereken bu dersler, modern hayatın yoğunluğu ve koşuşturması içerisinde bir zorunluluk haline dönüşür. Bu ise öğrenmenin önünde büyük bir engel teşkil eder.
Academy4U, sizin belirleyeceğiniz zamana ve mekana dersleri taşıyarak tamamen kendi tercihleriniz doğrultusunda bir öğrenme planı yapabilmenizi sağlar.
LMS4U ise e-öğrenme altyapısıyla, zamandan ve mekandan bağımsız olarak internet bağlantınız olan herhangi bir yerden ders yapabilemenize imkan verir.

Kişiselleştirilmiş Müfredat

Eğitim ihtiyaç bazlı tasarlanmadığı zaman devamlılık sıkıntısı ortaya çıkar. Genel olarak İngilizce öğrenmek isteseniz de, bunun belirli amaçlara ve hedeflere bağlanması başarı getirir.
Örneğin şirketinizin faaliyet gösterdiği alanda, sektöre özgü terminoloji içeren bir eğitim programı tasarlayabiliriz. Ya da TOEFL sınavlarına hazırlık için yalnızca zayıf olduğunuz konulara odaklanan bir program.
Genel geçer dersler değil, sadece sizin ihtiyaçlarınıza yönelik, ve sadece sizin becerileriniz doğrultusunda şekillenmiş, yani kişiselleştirilmiş müfredat.

Kişiselleştirilmiş Müfredat Çerçevesinde Hizmet Verebileceğimiz Alanlar:
Genel İngilizce – Konuşma Odaklı
Ticaret İngilizcesi – Email İletişimi
Ticaret İngilizcesi – Fuar/Stand İletişimi
İş İngilizcesi – Medikal (Doktorlar için)
İş İngilizcesi – Medikal (Hasta Ağırlama Hizmetleri için)
İş İngilizcesi – Tekstil
İş İngilizcesi – Sigortacılık
İhracat Odaklı İngilizce

Detaylı Raporlama

Yatırımınız geri dönüşünü net bir şekilde görebileceğiniz ve veriye dayalı karar sistemleri geliştirebileceğiniz raporlarımız mevcuttur. Eğitim, gelişim, katılım ve aktivite metriklerini kurum ve kişi bazında takip edebilirsiniz.